Trening EMS w Łodzi

Elektryczna stymulacja mięśni
w Łodzi. Moc zalet!

Gdzie odbyć trening EMS w Łodzi?

 Elektrostymulacja mięśni w Perfect EMS w połączeniu z odpowiednio dobranym planem treningowym, przekładają się na szybkie i widoczne efekty. W naszym łódzkim studio EMS:

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Niedziela: 8:00 - 22:00

 

Nasi trenerzy w Łodzi odpowiednio zadbają o Twoje zdrowie i kondycję fizyczną na każdym etapie ich budowania. Co więcej, udowodnią Ci, że 20-minutowy trening EMS w studio Perfect EMS aktywuje przeszło 450 mięśni, pomoże Ci spalić od 500-1200 kcal i pozwoli osiągnąć cel, jaki sobie postawisz.

Imię i nazwisko

E-mail:

Numer telefonu

Wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfect EMS w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych jak w załączniku.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Perfect-ems_lodz

 Trening EMS Łódź

 Trening EMS w Łodzi dla każdego: osób w każdym wieku (w tym seniorów), osób ceniących swój czas, osób z otyłością, osób dbających o zdrowie i dla osób uprawiających sport zarówno amatorsko, jak i zawodowo. Zapraszamy na 20-minutowy trening (elektrostymulację mięśni wraz z aktywnością fizyczną) z trenerem doświadczonym w prowadzeniu efektywnych treningów EMS.
studio-ems-logo